Anotace
Seznamte se s naším týmem Informačního a poradenského centra Západočeské univerzity v Plzni, zjistěte pestrou nabídku služeb, která je určena jak pro stávající studenty a absolventy ZČU, tak i pro uchazeče o studium. Rádi vám poradíme  - ať se jedná o různá stipendia, o právní pomoc, či o směřování vaší profesní kariéry.
Detailní program akce:

Výstava IPC ZČU
18. - 29. 9. 2017
Jaké služby nabízí Informační a poradenské centrum ZČU? IPC zajišťuje sociální, právní a studijní poradenství. Rovněž poskytuje servis uchazečům a studentům se specifickými potřebami.Výstava stávající z informačních bannerů představuje souhrn nejdůležitějších aktivit a služeb IPC, které by měl znát každý student ZČU.

Poradna IPC
18. 9, 20. 9, 25. 9., 27. 9.; vždy od 9:00 do 11:30
Nebojte se zeptat. IPC tým zná odpovědi na téměř všechny otázky týkající se vašich studií a kariérních plánů. Ať už se jedná o specifika vyplácení stipendií, parametry pro vyměřování poplatků za studium anebo o nějaký jiný „zapeklitý“ problém spjatý se studiem, jsme tu pro vás.

Snídaně s IPC
27. 9., 9:00 - 11:00
Posnídejte s týmem IPC. Neformálně. Touto snídaní zahájíme další ročník tzv. kulturkových snídaní, které pro vás jednou měsíčně chystají rozmanité univerzitní a studentské organizace. V režii IPC půjde o snídani sladkou, slanou a dobrou. Těšíme se na společné stolování!
Datum zahájení 2017-09-18 00:00:00.0
Datum ukončení 2017-09-29 00:00:00.0