StudFest - Festival studentských organizací při ZČU

Anotace

Stud.Fest je nový festival studentských organizací plný zajímavých informací, zábavného programu a setkávání se s novými studenty.

Akce může zúčastněnému studentovi nabídnout nejen prezentaci aktuálních studentských organizací, které působí zde na ZČU, ale také nabitý doprovodný program, zajímavé hosty a informace, které možná hledali k tomu, aby mohli z vysokoškolského života vytěžit co nejvíce.

A tak právem jsou pilíři tohoto festivalu Zábava, Osobní rozvoj, Informace a Zapojení se. Součástí budou totiž workshopy, key note speech, panelová diskuze i představení studentských organizací. Aby si student mohl užít studentské, závabné a uvolněné atmosféry, bude moci odreagovat v „chill out room“, či si jen tak zablbnout ve foto koutku. Celá akce bude zakončena afterparty v kavárně Družba!

Kdy: 11. 4. 2018
Od kolika: 9:00