Přejít k obsahu

Den otevřených dveří na Fakultě elektrotechnické ZČU 19. 1.

Fakulta elektrotechnická Západočeské univerzity v Plzni pořádá Den otevřených dveří ve čtvrtek 19. ledna od 10 do 16 hodin. Během něj nabídne nejen informace o studiu, ale i pohled do zákulisí fakulty – laboratoří a výzkumného centra RICE.

To nejzajímavější z vědeckovýzkumné činnosti a prací studentů bude tradičně soustředěno do vstupního prostoru fakulty. Nejen zájemci o studium si mohou vyzkoušet a prohlédnout aktuální elektrotechnické aplikace v oblastech alternativních zdrojů, výroby a distribuce elektrické energie, chytré a nositelné elektroniky, inteligentních snímačů, automotivní elektroniky, teoretických aplikací a výsledky studentských prací a projektů. Spolu s průvodcem mohou také zavítat do vybraných laboratoří.

Mezi specializovanými laboratořemi bude návštěvníkům zpřístupněna například vysokonapěťová laboratoř, laboratoř elektrických pohonů, laboratoř dielektrik nebo unikátní halová laboratoř fakultního výzkumného centra.

Standardní součástí Dne otevřených dveří je i možnost získat informace o studiu. Těmi program začne v 10 hodin, pro pozdější příchozí se budou opakovat ještě ve 14 hodin. Mimo tyto časy budou zájemcům radit s výběrem vhodného studia a zodpovídat dotazy pracovníci studijního oddělení fakulty.

Již tradičně budou mít během Dne otevřených dveří na fakultě sraz hledači pokladů, tzv. „kačeři“ (z anglického slova cache – skrýš). Pro ně je připravena speciální komentovaná prohlídka celé fakulty a podívají se i na místa, kam se běžně veřejnost nedostane.13.01.17

Zpět na seznam

Patička