Výzkum a vývoj moderních konstrukcí vozidel včetně jejich pohonných systémů

• Vedoucí týmu:

doc. Ing. Petr Heller

doc. Ing. Petr Heller, CSc.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, Regionální technologický institut.

Vedoucí výzkumného programu.

• Členové týmu:

Ing. Lukáš Bartoň, Ph.D.,

Ing. Bohumil Čejka

Výzkumný pracovník.

doc. Ing. Miloslav Kepka, CSc.

Ing. Vladislav Kemka

Ing. Jiří Kořínek

Výzkumný pracovník.

prof. Ing. Jan Kovanda, CSc.

Výzkumný pracovník

Ing. Kovandová Hedvika, Ph.D.

Výzkumný pracovník.

Ing. Michal Křížek, Ph.D.

Ing. Petr Pavlata

Ing. Michal Plešmíd