Výzkum a vývoj tvářecích technologií

• Vedoucí týmu:

prof. Dr. Ing. Bohuslav Mašek

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, Regionální technologický institut.

Vedoucí výzkumného programu

• Členové týmu:

Ing. David Aišman

Ing. Petra Bublíková

Ing. Josef Dvořák

Marie Grůberová

Technik.

Ing. Štěpán Jeníček

Dr. Ing. Hana Jirková

Ing. Martin Kopecký

Ing. Vratislav Kotěšovec

Výzkumný pracovník

Doc. Ing. Ludmila Kučerová, CSc.

Výzkumný pracovník.

Prof. Ing. Václav Mentl, CSc.

Bc. Hedvika Mišterová

Stanislav Petružálek

Technik.

Ing. Vít Pileček

Ing. Jan Rach

Ing. Ctibor Štádler

Ing. Filip Vančura

Výzkumný pracovník.

Doc. Ing. Jan Vomela, CSc.