Výzkum a vývoj výrobních strojů včetně jejich modernizací

• Vedoucí týmu:

doc. Ing. Václava Lašová, Ph.D.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta strojní, Regionální technologický institut.

Vedoucího výzkumného programu.

• Členové týmu:

Ing. Petr Bernardin

Výzkumný pracovník.

doc. Ing. Milan Čechura, CSc.

Bc. Tomáš Drexler

Bc. Zdeněk Hájíček

Ing. Jan Hlaváč, Ph.D.

Ing. Zdeněk Chval, Ph.D.

Ing. Petr Janda

Ing. Martin Kosnar

SR researcher.

Ing. Václav Kubec, Ph.D.

Bc. Roman Polák

Ing. Karel Ráž

Ing. František Sedláček

Výzkumný pracovník.

doc. Ing. Jiří Staněk, CSc.

Ing. Josef Vacík

Ing. Martin Zahálka