Výzkumný tým pro podporu správní vědy

• Vedoucí týmu:

doc. Ing. Jiří Patočka, CSc.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta právnická, Katedra veřejné správy.

Specializace: sociologie, regionální rozvoj, kulturologie, správa v oblasti kultury, památková péče, ekonomie, empirické průzkumy - příprava, zpracování, realizace, vyhodnocení.

• Členové:

JUDr. Jiří Grospič, CSc.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta právnická, Katedra veřejné správy.

Specializace:  ústavní právo, legislativa, správní věda, veřejná správa, státní správa, správní právo, empirické průzkumy - příprava, zpracování, realizace, vyhodnocení.

PhDr. Jaroslava Kadeřábková, CSc.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta právnická, Katedra veřejné správy.

Specializace:  etnografie, sociologie, regionální rozvoj, kulturologie, správa v oblasti kultury, památková péče, ekonomie, empirické průzkumy - příprava, zpracování, realizace, vyhodnocení.

JUDr. Tomáš Louda, CSc.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta právnická, Katedra veřejné správy.

Specializace:  správní právo, ústavní právo, stavební právo, legislativa, řízení a správa měst a městských aglomerací, veřejný sektor, veřejný prostor, veřejné služby, správní věda, veřejné politiky, empirické průzkumy - příprava, zpracování, realizace, vyhodnocení.

doc. PhDr. Lukáš Valeš, Ph.D.

Západočeská univerzita v Plzni, Fakulta právnická, Katedra veřejné správy.

Specializace: politologie, sociologie, historie, politologické a historické aspekty veřejné správy, sociologie veřejné správy, empirické průzkumy - příprava, zpracování, realizace, vyhodnocení.