Přejít k obsahu


Interface pro mikrokontrolér Motorola DSP 56F8xx

Citace:
PEROUTKA, Z., ČENGERY, J. Interface pro mikrokontrolér Motorola DSP 56F8xx. 22160-17-03. vyd. Plzeň : Západočeská univerzita v Plzni, 2003. 12 s.
Druh: ZPRÁVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Interface for Microcontroller Motorola DSP 56F8xx
Rok vydání: 2003
Místo konání: Plzeň
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Zdeněk Peroutka , Jiří Čengery
Abstrakt CZ: Práce se zabývá návrhem obvodového řešení a konstrukcí rozhraní pro vývojovou desku s procesorem Motorola DSP 56F8xx. Hlavními konstrukčními cíly bylo dosažení co největší univerzálnosti tohoto rozhraní (možnost použití pro co nejširší spektrum aplikací) a optimalizace desky plošných spojů (EMC, rozměry) při zachování dvouvrstvého motivu. Navržená deska zajišťuje galvanické oddělení vstupních/výstupních signálů (řídící signály pro drivery, chybová hlášení, univerzální digitální/analogové signály), dále deska zajišťuje zpracování analogových signálů z čidel (přizpůsobení úrovně, vstupní impedance, aliasing filtrace) a zpracování signálů z čidla otáček. Napájení desky je řešeno variantně buď pomocí DC/DC měničů přímo na desce nebo oddělenými napěťovými zdroji.
Abstrakt EN: This paper deals whit development of schema and construction interface for development kit whit Motorola DSP 56F8xx.
Klíčová slova

Zpět

Patička