Přejít k obsahu


Prototyp měřícího systému pro kalibrační měření průmyslových průběžných pecí

Citace:
HONNER, M., VESELÝ, Z., ŠVANTNER, M. Prototyp měřícího systému pro kalibrační měření průmyslových průběžných pecí. 2006.
Druh: Zaniklé typy
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Prototype of the measuring system for the calibration measurement of industrial continuous furnaces
Rok vydání: 2006
Název zdroje: Nové technologie - Výzkumné centrum v západočeském regionu, Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Milan Honner , Zdeněk Veselý , Michal Švantner
Abstrakt CZ: Představuje se prototyp měřicího systému pro použití v průběžných pecích, který vznikl v rámci projektu LN00B084 a byl již aplikován při průmyslových měřeních pro společnost ŠKODA KLATOVY s.r.o. Měření teploty zabezpečuje měřicí systém s vnitřní pamětí, který chráněn tepelnou box-bariérou se pohybuje pecí spolu se vsázkou. Jeho úkolem je měřit teplotu termočlánky a měřené údaje při průchodu pecí zaznamenávat do vlastní paměti.
Abstrakt EN: Prototype of the measuring system for the application in continuous furnaces is introduced. The prototype was developed in the framework of the project LN00B084 and it was already applied in industrial measurements for SKODA KLATOVY s.r.o. Temperature measurement is provided by the measuring system with internal memory. The whole system is protected by a thermal box-barrier and it moves throughout the furnace together with the charge being measured. Objective of the measuring system is to measure temperature by thermocouples and to store the measured values into its internal memory.
Klíčová slova

Zpět

Patička