Přejít k obsahu


Identifikacija upravjalemogo technologičeskogo logičeskogo objekta i upravlajuščevo ustrojejstva logičeskoje upravlenija

Citace:
BOKR, J. Identifikacija upravjalemogo technologičeskogo logičeskogo objekta i upravlajuščevo ustrojejstva logičeskoje upravlenija . In Matematičeskoje modelirovanije v obrazovaniji, nauke i proizvodstve. Moskva: Ministerstvo prosveščenija Pridnestrovskoj Moldavskoj respubliki a Pridnestrovskij gosudarstvennyj universitet, 2003. s. 47-49.
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: rus
Anglický název: Identification of a control technological logic object and a control automaten, logical control
Rok vydání: 2003
Místo konání: Moskva
Název zdroje: Ministerstvo prosveščenija Pridnestrovskoj Moldavskoj respubliki a Pridnestrovskij gosudarstvennyj universitet
Autoři: Josef Bokr
Abstrakt CZ: Článek poukazuje na nebezpečí: ztotožnění se subjektu identifikujícího řízený objekt s řídicím automatem, což vede k domněnce, že řízený technologický objekt je dynamický.
Abstrakt EN: This article deals with Glustkov and Bellman logic control, both conceptionsare compared and non-traditional control is issue of the comparing. System of the non-tradicional logic control and canonical decomposition are compared, too.
Klíčová slova

Zpět

Patička