Přejít k obsahu


Postprocesory a programování NC strojů

Citace:
JANDEČKA, K., ČESÁNEK, J., KOŽMÍN, P., SKOPEČEK, T., KAPINUS, V. Postprocesory a programování NC strojů. 1. vyd. [Ústí nad Labem] : Fakulta výrobních technologií a managementu UJEP, 2007, 244 s. ISBN: 978-80-7044-870-0
Druh: KNIHA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Postprocessing and NC programming
Rok vydání: 2007
Místo konání: [Ústí nad Labem]
Název zdroje: Fakulta výrobních technologií a managementu UJEP
Autoři: Karel Jandečka , Jiří Česánek , Pavel Kožmín , Tomáš Skopeček , Vladimír Kapinus
Abstrakt CZ: Publikace je určena především pro zájemce o problematiku NC programování, technology programátory, studenty vysokých škol strojního zaměření i zájemce o problematiku postprocesorů. Může být vhodnou pomůckou pro softwarové odborníky z oboru výpočetní techniky, kteří pracují na vývoji postprocesorů. U uživatelů této publikace se předpokládá základní znalost technologie obrábění kovů, určitý stupeň znalosti z oblasti automatizace a NC programování a dále dobrá znalost některých teoretických disciplín (analytické geometrie, teorie křivek a programování aj.)
Abstrakt EN: The publication is intended mostly to those interested in NC machines programming, technologists programmers, university studets focused at Mechanical Engineering and to others interested in postprocessing. It may serve to software specialists working on postprocessors development as well. The users are however assumed to have basic knowledge of machining technology, certain bulk of knowledge from automation, NC machines programming and from some theoretical disciplines (analytic geometry, theory of curves and programming a.s.o)
Klíčová slova

Zpět

Patička