Přejít k obsahu


Dostupnost multimediálních učebnic na ZŠ

Citace:
SIMBARTL, P. Dostupnost multimediálních učebnic na ZŠ. In Quaere 2011. Hradec Králové: Magnanimitas, 2011. s. 427-430. ISBN: 978-80-904877-3-4
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Availability Of Multimedia Textbooks In Elementary And Middle School
Rok vydání: 2011
Místo konání: Hradec Králové
Název zdroje: Magnanimitas
Autoři: Mgr. Petr Simbartl
Abstrakt CZ: Tento článek pojednává o dostupnosti multimediálních i interaktivních učebnic pro ZŠ z několika pohledů. Základní školy potřebují k používání těchto učebnic potřebný hardware, ale i vhodné multimediální učebnice určené pro děti na ZŠ. Finančně náročným se tak pro školy stává nákup interaktivních tabulí, multimediálních i interaktivních učebnic. Zároveň nabídka multimediálních učebnic stále nepokrývá celý vzdělávací program.
Abstrakt EN: This article deals about the availability of multimedia and interactive textbooks for elementary schools of several perspectives. Elementary schools need to use these books required hardware, but also multimedia textbooks for school children. Financially it is difficult for schools to purchase interactive whiteboards, multimedia and interactive textbooks. At the same time offer of multimedia textbooks still does not meet the entire educational program.
Klíčová slova

Zpět

Patička