Přejít k obsahu


Naprogramování emulátoru řídicí jednotky ve spojení s µHiL simulátorem

Citace:
ELIS, L. Naprogramování emulátoru řídicí jednotky ve spojení s µHiL simulátorem. In Elektrotechnika a informatika 2012. Část 2., Elektronika. Plzeň: Západočeská univerzita v Plzni, 2012. s. 25-28. ISBN: 978-80-261-0119-2
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Programming of an emulator for a car controlling unit and conjunction with μHiL simulator
Rok vydání: 2012
Místo konání: Plzeň
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Ing. Luděk Elis ,
Abstrakt CZ: Tento list se zabývá naprogramováním emulátoru řídicí jednotky automobilu pomocí modelovacího prostředí Matlab-Simulink. Úvodní část se zabývá použitím universálních testovacích emulátorů a možnostmi jejich programování. Dále jsou uvedeny vlastnosti Simulinku a jeho nastavení pro základní používání knihovny Embedded Coder. Následující část je zaměřena na popis konfigurace programu PROVEtech:TA a popis výsledků této soustavy.
Abstrakt EN: This paper deals with programming of an emulator for a car controlling unit using the Matlab-Simulink software. The first part deals with the usage of universal testing emulators and their programming options. Then there are the properties of Simulink and setting for a basic library Embedded Coder. The final part is focused on configuration of PROVEtech:TA software and a description of the results of this system.
Klíčová slova

Zpět

Patička