Přejít k obsahu


Metodika pro podporu začleňování tématu kolektivní paměti a (nehmotného) kulturního dědictví do výuky na základních a středních školách a do odpovídajících školních vzdělávacích programů

Citace:
HIRT, T. Metodika pro podporu začleňování tématu kolektivní paměti a (nehmotného) kulturního dědictví do výuky na základních a středních školách a do odpovídajících školních vzdělávacích programů. 2014.
Druh: METODIKA, PAMÁTKOVÝ POSTUP, LÉČEBNÝ POSTUP
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Methodics for implementation of collective memory and cultural heritage as an educational topics into lerning process and curiculla at secondary schools and high schools
Rok vydání: 2014
Autoři: Mgr. Tomáš Hirt Ph.D.
Abstrakt CZ: Metodika obsahuje jednak teoretický rámec a jednak konkrétní postupy, jak začleňovat téma kolektivní paměti a kulturního dědictví do školní výuky na druhém stupni základních škol a na středních školách, resp. na víceletých gymnáziích.
Abstrakt EN: Methodics contains theoretical framework as well as specifics lesson planes aimed at implementation of the two educational topics (cultural heritage, collective memory) into curricula at high schools.
Klíčová slova

Zpět

Patička