Přejít k obsahu


EXPERIMENTÁLNÍ STUDIE PŘETLAKOVÉHO LOPATKOVÁNÍ „PRETLAK-2“ NA VZDUCHOVÉ TURBÍNĚ VT-400

Citace:
ŽITEK, P., KLIMKO, M. EXPERIMENTÁLNÍ STUDIE PŘETLAKOVÉHO LOPATKOVÁNÍ „PRETLAK-2“ NA VZDUCHOVÉ TURBÍNĚ VT-400. Doosan Škoda Power s.r.o. (dříve Škoda Power s.r.o.; dříve Škoda Power a.s. Škoda Energo, s.r.o.), 2014.
Druh: ZPRÁVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Experimental study pressurized blading "PRETLAK-2" on air turbine "VT-400"
Rok vydání: 2014
Název zdroje: Doosan Škoda Power s.r.o. (dříve Škoda Power s.r.o.; dříve Škoda Power a.s. Škoda Energo, s.r.o.)
Autoři: Ing. Pavel Žitek , Ing. Marek Klimko ,
Abstrakt CZ: Zpráva uvádí výsledky z experimentů na přetlakovém stupni vzduchové turbíny "VT-400" situované v prostorech laboratoře Katedry energetických strojů a zařízení Fakulty strojní na Západočeské univerzitě v Plzni. Prezentované výsledky jsou součástí dlouhodobého výzkumu prováděného na Katedře energetických strojů a zařízení na Západočeské univerzitě v Plzni v úzké spolupráci se společností DOOSAN ŠKODA POWER.
Abstrakt EN: The report summarizes the results of experiments on pressurized blading of air turbine "VT-400", situated at the Department of Power System Engineering laboratories - Faculty of Mechanical Engineering (UWB). These results are part of a long-term research realized at the Department of Power System Engineering in close cooperation with Doosan Škoda Power.
Klíčová slova

Zpět

Patička