Přejít k obsahu


Přehled nových lineárních LDO a impulzních stabilizátorů napětí pro automotive vydaných v roce 2014

Citace:
PUŠMAN, L. Přehled nových lineárních LDO a impulzních stabilizátorů napětí pro automotive vydaných v roce 2014. Západočeská univerzita v Plzni, 2015.
Druh: ZPRÁVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: The new linear LDO and switched voltage regulators released in 2014
Rok vydání: 2015
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Ing. Lukáš Pušman , Doc. Ing. Jiří Hammerbauer Ph.D. ,
Abstrakt CZ: Tato výzkumná zpráva se zabývá zmapováním aktuální součástkové základny v oblasti lineárních LDO a impulzních stabilizátorů napětí, které jsou výrobcem schválené pro použití v automotive a byly uvedeny na trh v roce 2014 nebo začátkem roku 2015. Jedná se tedy o nejnovější obvody v dané kategorii, které pochází z produkce společností Linear Technology, STMicroelectronics, ON Semiconductor, Texas Instruments a ROHM Semiconductor, pěti renomovaných společností v oboru. Zpráva slouží především jako pomůcka pro výběr vhodného obvodu pro konkrétní aplikaci a její součástí je proto i srovnávací a parametrická tabulka a tabulka dostupnosti na trhu.
Abstrakt EN: This report provides an overview of available integrated circuits in field of linear LDO and switched voltage regulators, which fulfil the standards for usage in automotive and were placed on the market in 2014 or in early 2015. These circuits are the newest ones in the field and are produced by these five well-known companies: Linear Technology, STMicroelectronics, ON Semiconductor, Texas Instruments and ROHM Semiconductor. The report is mainly dedicated as a tool which makes easier the choice of proper device for a specific application. Therefore, parametric comparison tables and market availability tables are included.
Klíčová slova

Zpět

Patička