Přejít k obsahu


Risk of musculoskeletal disorders and occupational deseases

Citace:
SEKULOVÁ, K., ŠIMON, M. Risk of musculoskeletal disorders and occupational deseases. In Annals of DAAAM for 2011 & Proceedings of The 22nd International DAAAM Symposium "Intelligent Manufacturing & Automation: Power of Knowledge and Creativity". Vienna: DAAAM International Vienna, TU Wien, 2011. s. 777-778. ISBN: 978-3-901509-83-4 , ISSN: 1726-9679
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: eng
Anglický název: Risk of musculoskeletal disorders and occupational deseases
Rok vydání: 2011
Místo konání: Vienna
Název zdroje: DAAAM International Vienna, TU Wien
Autoři: Ing. Kateřina Sekulová Ph.D. , Doc. Ing. Michal Šimon Ph.D.
Abstrakt CZ: Muskuloskeletální poruchy a související nemoci z povolání jsou v současnosti jedny z nejvážnějších problémů ve výrobních i nevýrobních oblastech. Je tedy nutné se těmto problémům snažit předcházet. Tento článek pojednává o situaci nemocí z povolání v České republice a o možnostech, jak jim předcházet.
Abstrakt EN: Musculoskeletal disorders and related occupational diseasesare currently one of the most serious problems in in production and non-production areas. Therefore, it is necessary to try to avoid such problems. This article deals with current situation of occupational diseases in Czech Republic and possibilities how to prevent health problems.
Klíčová slova

Zpět

Patička