Přejít k obsahu


Testovací platforma pro automotive aplikace založená na modulech NI USB-6008 OEM - základní provedení

Citace:
KŘIVKA, J., ŽAHOUR, J., ELIS, L., KOSTURIK, K. Testovací platforma pro automotive aplikace založená na modulech NI USB-6008 OEM - základní provedení. 2015.
Druh: PROTOTYP, FUNKČNÍ VZOREK
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Test platform for automotive application which is based on NI USB-6008 OEM modules - basic version
Rok vydání: 2015
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Ing. Jindřich Křivka , Ing. Jiří Žahour , Ing. Luděk Elis , Ing. Kamil Kosturik Ph.D.
Abstrakt CZ: Tato platforma byla navržena jako výstupní tester automotivních modulů sloužících k ovládání vozidel. Platforma je založena na modulech NI USB-6008 OEM, které mají podporu v produktech firmy Vector Group. Tyto produkty jsou standardem pro dodavatele automobilových komponent. Platforma ve spojení s produkty firmy Vector je schopna meřit a stimulovat vstupy testovaného modulu, současně je možná komunikace s modulem přes rozhraní CAN a FlaxRay sběrnice. Navržená platforma umožňuje částečnou rekonfiguraci vstupů/výstupů podle aktuálních požadavků měření za pomoci datové komunikace. V rozšířeném provedení je možné připojit dva NI moduly a zařízení pak umožňuje více než 30 aktivních propojení s testovaným objektem.
Abstrakt EN: This platform was designed as a final tester of automotive modules which are intended for the car control. The platform is based on NI USB-6008 OEM modules which are supported by products of the Vector Group corporation. Their products are standard equipments of each automotive supplier. The platform together with Vector products are able to check the application by help of the wide portfolio of possible measurements and at the same time is possible to communicate by the CAN or FlexRay buses. The platform allows too the reconfiguration of inputs/outputs via data comunication. In basic version is possible to connect three NI modules and the platform has more than possible 30 active connections to tested equipment.
Klíčová slova

Zpět

Patička