Přejít k obsahu


Energetické stroje a zařízení, termomechanika a mechanika tekutin ES2015

Citace:
Špilarová, S., Brabencová, B., Matvija, V., Vacková, M., Kuthanová, Š. Energetické stroje a zařízení, termomechanika a mechanika tekutin ES2015. Plzeň, 11.06.2015 - 12.06.2015.
Druh: KONFERENCE, WORKSHOP, VÝSTAVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Power system engineering Thermodynamics & Fluid Flow ES-2015
Rok vydání: 2015
Autoři: Ing. Soňa Špilarová , Ing. Blanka Brabencová Ph.D. , Ing. Vladimír Matvija , Michaela Vacková , Mgr. Šárka Kuthanová
Abstrakt CZ: Konference je zaměřená na problematiku související s výrobou různých druhů energie. Přednášky jsou zaměřené na zvyšování účinnosti a spolehlivosti energetických strojů, optimalizaci či vývoj zcela nových energetických strojů.Cílem této konference je umožnit setkání zkušených pracovníků a specialistů z univerzit, výzkumných pracovišť a průmyslu. Pravidelnými účastníky jsou též studenti a doktorandi představující nastupující generaci ve výzkumu. Konference tedy slouží nejen k prezentaci výsledků, ale též k navazování kontaktů a k výměně zkušeností.
Abstrakt EN: Conference Power system engineering is focused on inssues related to the production of different types of energy and development of an entirely new energy machines. The conference serves not only for presentation of results, but also for meeting new people, establishing contacts and exchanging experiences.
Klíčová slova

Zpět

Patička