Přejít k obsahu


Dynamická stabilita v elektrizační soustavě ČR

Citace:
HROMÁDKA, A. Dynamická stabilita v elektrizační soustavě ČR. In Elektrotechnika a informatika 2016. Elektrotechnika, elektronika, elektroenergetika. Plzeň: Západočeská univerzita v Plzni, 2016. s. 173-176. ISBN: 978-80-261-0516-9
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Dynamic stability of the power system CZ
Rok vydání: 2016
Místo konání: Plzeň
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Ing. Aleš Hromádka ,
Abstrakt CZ: V tomto článku je zmíněno několik důležitých aspektů dynamické stability elektrizační soustavy v ČR. Všechna nezbytná vysvětlení ohledně dynamické stability jsou vysvětlena níže. V závěru je naznačeno možné řešení problému s přetokem výkonu z německé strany a možnosti využití dalších technologií na podporu dynamické stability elektrizační soustavy v ČR.
Abstrakt EN: In this article is mentioned several important aspects of dynamic stability of power system in Czech Republic. All necessary explanations about dynamic stability are explained below. In the conclusion is shown possible solution of problem with overflow of performance from German side and possibility using other technologies on supporting of dynamic stability of power system in the Czech Republic.
Klíčová slova

Zpět

Patička