Přejít k obsahu


Graphical user interface for automated test system

Citace:
TURJANICA, P., DANIHLÍK, P., CHLÁDEK, S., PUŠMAN, L. Graphical user interface for automated test system. Západočeská univerzita v Plzni, 2016.
Druh: ZPRÁVA
Jazyk publikace: cze
Anglický název: Graphical user interface for automated test system
Rok vydání: 2016
Název zdroje: Západočeská univerzita v Plzni
Autoři: Ing. Pavel Turjanica Ph.D. , Petr Danihlík , Ing. Svatoslav Chládek , Ing. Lukáš Pušman ,
Abstrakt CZ: Předmětem této zprávy je návrh a realizace počítačového programu RATSMan (RICE Automated Test System Manager), který byl vytvořen jako grafické uživatelské rozhraní pro automatizovaný testovací systém. Účelem programu je správa testovacích systémů, tvorba a editace testovacích projektů, testů, testovacích sekvencí a parametr setů. Dále RATSMan umožňuje evidovat popis testovacího hardware (equipment) a testovaného zařízení (DUT). Testy je možné spouštět a zastavovat prostřednictvím API do software sekvencéru TestStand a parametry a výsledky ukládat do databáze. Program je realizován jako grafická aplikace pro MS Windows.
Abstrakt EN: In this paper a design of a PC software called RATSMan (RICE Automated Test System Manager) is described. RATSMan software is a user interface for the automated test systems and its purpose is to create, edit and manage test projects, tests, test sequences and parameter sets. There is also possible to describe and register the test equipment and the tested devices (DUT) in the application. The tests can be executed, controlled and terminated by using API to software NI TestStand, which is the intended sequencer for the testing. The test results, parameters and other settings are being stored in a database, which is a part of RATSMan software as well. The whole software is designed as a graphical application under MS Windows operating system and written in .NET and WPF.
Klíčová slova

Zpět

Patička