Přejít k obsahu


Static and modal analysis of the brake stand

Citace:
ŠVANTNER, M., KLEPÁČEK, J., LANG, V. Static and modal analysis of the brake stand. In 24th conference with international participation Computational Mechanics. Plzeň: University of West Bohemia, 2008. s. 1-2. ISBN: 978-80-7043-712-4
Druh: STAŤ VE SBORNÍKU
Jazyk publikace: eng
Anglický název: Static and modal analysis of the brake stand
Rok vydání: 2008
Místo konání: Plzeň
Název zdroje: University of West Bohemia
Autoři: Michal Švantner , Jan Klepáček , Vladislav Lang
Abstrakt CZ: Testování a vývoj brzdových systému patří k významným technickým problémům. Testování brzdových systémů lze provést přímo na voze nebo na speciálním zařízení - brzdovém standu. Vývoj a výroba brzdového standu představuje komplexní proces. V příspěvku jsou prezentovány výsledky numerických výpočtů statické a dynamické analýzy brzdového standu vyvíjeného na Západočeské univerzitě v Plzni.
Abstrakt EN: Testing and development of braking systems belong to significant technical problems. The brake system testing could be carried out directly on a car or using a special testing device - a brake stand. Development and building up a brake stand is a complex process. The numerical static and dynamic analysis of the brake stand developed at UWB workplace are presented in this contribution.
Klíčová slova

Zpět

Patička