Přehled vyučovacích metod na VŠ - 4.běh

Anotace

V tomto kurzu máte možnost získat teoretické znalosti i praktické zkušenostmi s širokou paletou různých vyučovacích metod, které je možné využívat ve výuce na vysoké škole. Součástí kurzu je i přehled hodnoticích metod včetně méně tradičních forem hodnocení vysokoškolských studentů.

V rámci prezenčního setkání si vyzkoušíte několik méně obvyklých vyučovacích metod prakticky (např. metoda Čtyři rohy, metoda World café a další).

V rámci on-line studia se věnujeme vyučovacím metodám, které je možné využívat během přednášek, seminářů a cvičení. Připraveny jsou praktická doporučení pro prezentace, demonstrace, diskuze, skupinovou výuku, kooperativní učení, metody řešení projektů a problémů, badatelské, výzkumné, simulační, situační a inscenační metody.

Lektoři kurzu: Mgr. Michal dubec, Ph.D., PhDr. Lucie Rohlíková, PhD., PaedDr. Jana Vejvodová, CSc.

Datum zahájení 2018-04-27 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-04-27 00:00:00.0
Místo konání Budova CIV, Plzeň, Univerzitní 20, UI 115, prezenční setkání kurzu 14:00 – 17:00
Více informací https://czv.zcu.cz/Kurz/prehled-vyucovacich-metod-na-vs/