Kurz první pomoci

Anotace

Už jste se někdy dostali do situace, kdy šlo, bez nadsázky, o život? A věděli jste, co máte dělat? Víte, jak rozpoznat život ohrožující stav, přivolat odbornou pomoc a umět člověku v takové situaci pomoci?

Na našich kurzech první pomoci rádi uvidíme každého, kdo se chce naučit, jak se zachraňuje lidský život. Studenti oboru Zdravotnický záchranář provedou zájemce povídáním o stavech bezprostředního ohrožení života a praktickým nácvikem záchranných technik. Tematickou náplní čtyřhodinového kurzu bude například dušení, bezvědomí, náhlá zástava oběhu a kardiopulmonální resuscitace (včetně využití automatizovaného externího defibrilátoru), úrazové i neúrazové urgentní stavy a důraz bude kladen na bezpečnost zachránců a správný postup v situacích, kdy by mohlo jít o zdraví i jim samotným.

Ohlasy účastníků:

Školení se mi moc líbilo, jsem moc ráda za praktické ukázky a že i my jsme si to mohli zkusit. Ale upřímně doufám, že to nebudu muset použít.”

Kurz se mi moc líbil, byl hodně přínosný.

Výborně vedený kurz, ráda se zúčastním pokračovacích kurzů.

Přijďte se naučit něco, co má smysl.

Lektoři: Jiří Svoboda, Anna Štorchová, Jaroslav Pokorný, Jakub Oliberius, Vojtěch Jahn

Datum zahájení 2018-09-26 00:00:00.0
Datum ukončení 2018-09-26 00:00:00.0