Přejít k obsahu

Tiskové zprávy 2018

Aktuality

 • Den otevřených dveří na Fakultě pedagogické

  Fakulta pedagogická Západočeské univerzity v Plzni otevře dveře dokořán v pátek 19. ledna. Uchazeče přivítá ve svých budovách v ulicích Veleslavínova, Klatovská a také na Chodském náměstí v době od 8 do 16 hodin. Zájemci si budou moci prohlédnout prostory pro výuku, sledovat ukázky práce kateder či zábavné experimenty v laboratořích.

  15.01.18
  Číst dále >
 • Den otevřených dveří na Fakultě filozofické

  Fakulta filozofická Západočeské univerzity v Plzni letos připravila den otevřených dveří na středu 10. ledna. Setkání se zájemci o studium proběhne od 15 hodin v místnosti č. 319 v budově fakulty v Sedláčkově ulici č. 15. Program doplní ukázky práce kateder, prohlídka budovy a představení vědecko-výzkumné činnosti fakulty.

  04.01.18
  Číst dále >
 • Den otevřených dveří na Fakultě strojní

  Den otevřených dveří Fakulty strojní Západočeské univerzity v Plzni se uskuteční ve čtvrtek 11. ledna 2018 od 8:30 hodin v budově fakulty v univerzitním areálu na Borech. I letos bude spojen s Automotive Day, na němž se představí zejména firmy zabývající se vývojem a výrobou dílů pro automobilový průmysl. Poprvé se dne otevřených dveří zúčastní i automobilka Škoda Auto. Návštěvníci mohou vyhrát tablet.

  04.01.18
  Číst dále >

Patička