Tiskové zprávy 2019

Fakulta ekonomická přivítá zájemce o studium

Fakulta ekonomická Západočeské univerzity v Plzni přivítá zájemce o studium v úterý 22. ledna v univerzitním kampusu ZČU v Plzni na Borech, Univerzitní 22, a v pátek 25. ledna ve své budově v Chebu, Hradební 22.

V Plzni se zájemci o bakalářské studium sejdou v 9 a 10.30 hod. v posluchárně EP 130, kde jim proděkan pro internacionalizaci a vnější vztahy Jiří Preis společně se současnými studenty fakulty poskytnou informace o studijních oborech, možnostech studia v zahraničí a přijímacím řízení. Součástí dne otevřených dveří bude také prohlídka kampusu ZČU a neformální posezení se studenty a vyučujícími u kávy a čaje. Uchazečům o navazující magisterské studium pracovníci fakulty poskytnou informace v posluchárně UL 412 od 13 hodin.

Obdobný program fakulta nabídne i ve své budově v Chebu v posluchárně CD 254, kde bude den otevřených dveří probíhat v pátek 25. ledna. Koordinaci zajišťuje vedoucí Centra celoživotního vzdělávání fakulty Miluše Bartoňková. Zájemci o bakalářské studium se vše potřebné dozvědí ve 13 hodin, uchazeči o navazující magisterské studium v 15 hodin.

15.01.19