online_DOD_1920x630

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Západočeské univerzity v Plzni

Chcete studovat v Plzni? Seznamte se se Západočeskou univerzitou.
záznam vysílání Virtuální prohlídka kampusu ZČU

Den otevřených dveří Západočeské univerzity v Plzni

Také v akademickém roce, kdy si Západočeská univerzita připomíná třicet let své existence, pozvala zájemce o studium i širokou veřejnost na Den otevřených dveří. Konal se ve středu 26. ledna 2022 a jeho web plný užitečných informací je tady pro vás dál.

Můžete poznat naše fakulty, zhlédnout záznam celouniverzitního vysílání, seznámit se s nabídkou studia okomentovanou přímo našimi studenty, dozvědět se odpovědi na nejčastější otázky a mnoho dalšího.

Zkrátka vám rádi pomůžeme rozhodnout se pro ZČU!

 

 

Alma mater tisícovek studentů

Západočeská univerzita patří mezi nejúspěšnější školy v České republice. Vše můžeme doložit statistikami i udělenými mezinárodními prestižními oceněními. Máme však viditelnější měřítko. Úspěchy našich studentů v nejrůznějších oblastech techniky, humanitních a zdravotnických oborů i umění jsou obdivuhodné. A my pro rozvoj jejich talentu a nadání děláme maximum.

Nezavíráme dveře před okolním světem. Každý ze studentů má možnost sestavit si studijní program na míru, vybavit se jazykově, studovat v zahraničí, zapojit se do výzkumných programů i přímo ověřit své znalosti v praxi. A bude-li jednou vzpomínat i na plzeňské majálesy, sportovní vítězství, koncerty pod širým nebem či posezení s kamarády u točeného, budeme rádi.

Připravujeme pro život se vším všudy.