banner_studenti_02_web

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ Západočeské univerzity v Plzni

Chcete studovat v Plzni? Poznejte Západočeskou univerzitu.
Virtuální prohlídka kampusu ZČU

Den otevřených dveří Západočeské univerzity v Plzni se uskutečnil ve středu 1. února 2023 od 9 do 17 hodin. V úterý 31. ledna mu předcházelo živé vysílání.

Web plný informací je tady ale dál. Můžete díky němu poznat naše fakulty, zhlédnout záznam vysílání, seznámit se s nabídkou studia, načerpat informace z videí s našimi studenty, studentkami, absolventy i absolventkami a mnoho dalšího.

Budeme rádi, když se ZČU stane navždy vaší součástí.

Událost FB_bez_loga

 

Alma mater tisícovek studentů

Západočeská univerzita patří mezi nejúspěšnější školy v České republice. Vše můžeme doložit statistikami i udělenými mezinárodními prestižními oceněními. Máme však viditelnější měřítko. Úspěchy našich studentů v nejrůznějších oblastech techniky, humanitních a zdravotnických oborů i umění jsou obdivuhodné. A my pro rozvoj jejich talentu a nadání děláme maximum.

Nezavíráme dveře před okolním světem. Každý ze studentů má možnost sestavit si studijní program na míru, vybavit se jazykově, studovat v zahraničí, zapojit se do výzkumných programů i přímo ověřit své znalosti v praxi. A bude-li jednou vzpomínat i na plzeňské majálesy, sportovní vítězství, koncerty pod širým nebem či posezení s kamarády u točeného, budeme rádi.

Připravujeme pro život se vším všudy.